Tárgyalás előkészítő

A Díjbeszedő Faktorház Követeléskezelési Jogi osztályára keressük új kollégánkat:

pozíció betöltésére

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • A MOKK-tól, bíróságokról beérkező iratok, határozatok rendszerezése, figyelemmel a közjegyzői, bírósági felhívásban foglaltakra
  • Fizetési meghagyásos eljárás során a közjegyzői végzések, felhívások megválaszolása
  • A perré alakult ügyek tárgyalásra előkészítése, keresetlevelek, előkészítő iratok benyújtása az illetékes bíróságokra
  • Adatszolgáltatás, egyeztetés a szolgáltatókkal, kirendeltségekkel, ügyfelekkel, engedményezőkkel
  • Intézkedés a követelésekkel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátásáról
  • Közjegyzői, bírósági végzések megválaszolása, nyilatkozatok megírása
  • Kapcsolatfelvétel, illetve egyeztetés (írásban vagy telefonon) az illetékes szolgáltatóval
  • Cégkapu és egyéb elektronikus kapcsolattartási rendszerek alkalmazása
  • Személyes, peren kívüli egyeztetés az ügyféllel
  • A Társaság más szervezeti egységei számára szükséges szakmai támogatás biztosítása
  • A követelés állomány folyamatos kezelése, leírási javaslatok, döntési előterjesztések készítése
  • Beérkező posta feldolgozása, beazonosítása

MIT KÉRÜNK TŐLED?

  • Minimum középfokú végzettéget (előny: jogi vonatkozású tanulmányok)
  • MS Office felhasználói szintű ismeretét (ezen belül kiemelten a Word és Excel alkalmazás)
  • Pontos és precíz munkavégzést
  • Magas szintű felelősségtudatot
  • Terhelhetőséget és kezdeményezőkészséget
  • Önálló, ugyanakkor csapat részeként történő munkavégzés képességét
  • Magas szintű problémamegoldó képességet
  • Kiváló tervezési és szervezési képességeket
  • Önálló döntéshozatali képességet

MIT KÍNÁLUNK NEKED?

  • Határozatlan idejű munkaszerződést, hosszú távú, biztos munkalehetőséget
  • Versenyképes munkabért, cafetéria keretet
  • Barátságos, támogató légkört
  • Lendületes csapatot
  • Változatos feladatokat
  • Fejlődési lehetőséget
  • Home office lehetőség

HOL DOLGOZHATSZ?

Budapest XI. kerület Vahot u. (Budapest XI. kerületben a Bikás park metró megállótól mindössze néhány lépésnyire.)

Munkaidő

H-CS: 7:30-16:10-ig, P: 7:30-14:30.

Releváns tapasztalataidat kiemelő, fizetési igénnyel ellátott, szakmai önéletrajzodat a karrier.faktor@dbrt.hu e-mail címre várjuk.