Számviteli munkatárs

A Díjbeszedő Faktorház Zrt. Számviteli Osztályára keressük új kollégánkat

pozíció betöltésére

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • Részvétel a Társaság számviteli elszámolásaival kapcsolatos feladatok ellátásában
  • Részvétel a szintetikus és analitikus nyilvántartások vezetésében és a könyvelésben
  • Részvétel a havi, negyedéves és éves zárási munkák elvégzésében
  • Megbízói és kirendeltségi zárás előkészítése
  • Értékesítési statisztika (rögzítés, excel-kezelés, ellenőrzés, könyvelés)
  • Faktoring tárgyhavi egyeztető adatok készítése
  • Megbízók fele egyenlegközlők készítése
  • Szétosztási számla, belső pénzmozgások könyvelése
  • Szállítói számlák könyvelése, kipontozása
  • Bankkivonatok könyvelése, kipontozása
  • Egyéb vegyes bizonylatok kiállítása, könyvelése, illetve feladása
  • Számviteli osztály feladataival összefüggő projektek teljesítésében való részvétel
  • Részvétel az informatikai rendszerfejlesztésekben, tesztelésekben
  • Adatszolgáltatások készítése

MIT KÉRÜNK TŐLED?

  • Felsőfokú pénzügyi-számviteli végzettséget vagy
  • Legalább középfokú végzettséget mérlegképes könyvvelői végzettséggel kiegészítve
  • SAP rendszer ismeretét
  • MS Office magas szintű ismeretét (kiemelten Excel és Word)
  • Precíz, önálló és felelősségteljes munkavégzést

ELŐNNYEL INDULSZ, HA RENDELKEZEL:

  • Nyitottsággal a folyamatok digitalizálására

MIT KÍNÁLUNK NEKED?

  • Hosszú távú, biztos munkalehetőséget
  • Barátságos, támogató légkört
  • Rugalmas munkavégzés lehetőségét
  • Cafeteria keretet
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást
  • Komplex, felelőségteljes munkavégzést
  • Változatos feladatokat
  • Fejlődési lehetőséget

HOL DOLGOZHATSZ?

Budapest XI. kerület Budafoki út 107-109.

Releváns tapasztalataidat kiemelő, fizetési igénnyel ellátott, fényképes szakmai önéletrajzodat a karrier@dbrt.hu e-mail címre várjuk.