Perléselőkészítő előadó

Követeléskezelési Osztályunkra keressük új kollégánkat:

pozíció betöltésére.

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • Korai és jogi hátralékkal kapcsolatos feladatok ellátása,
  • Hátralék kötelezettjének felkutatása, aktualizálása, kijelölése tulajdoni lap, hagyatéki végzés alapján,
  • Jogi eljárás indítás feltételeinek felülvizsgálata, eljárás indítás folyamatának támogatása.

MIT KÉRÜNK TŐLED?

  • Legalább középfokú végzettséget (érettségi)
  • MS Office felhasználói szintű ismeretét
  • Fejlett kommunikációs készséget, szóban és írásban
  • Pontosságot és megbízhatóságot

MIT KÍNÁLUNK NEKED?

  • Határozatlan idejű munkaszerződést, hosszú távú, biztos munkalehetőséget
  • Versenyképes munkabért, cafetéria keretet
  • Home office lehetőséget
  • Változatos feladatokat
  • Fejlődési lehetőséget

HOL DOLGOZHATSZ?

Budapest XI. kerület Vahot u. (Budapest XI. kerületben a Bikás park metró megállótól mindössze néhány lépésnyire.)

Munkaidő

H-CS: 7:30-16:10-ig, P: 7:30-14:30.

Releváns tapasztalataidat kiemelő, fizetési igénnyel ellátott önéletrajzodat a karrier.faktor@dbrt.hu e-mail címre várjuk.